Published On: 21 Prill, 2016

Krim i tmerrshëm në një familje shqiptare: Djali mbyt me duar nënën e tij

Një shtetas 30-vjeçar me iniciale A.Z., i cili dyshohet se ka mbytur me duar nënën e tij 67-vjeçare.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 7 të mëngjesit të së enjtes në lagjen “Çlirimi” të Elbasanit.

Policia ka mbërritur menjëherë në vendngjarje dhe ka bërë shoqërimin në  komisariat të këtij shtetasi për veprime të mëtejshme hetimore./ Top Channel

 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
  1. asha thotë:

    E dhimbshme e tmerrshme por e padka shpetu sepse dhuna ndaj saj ka qene e perditshme.Ky eshte shteti i shqiptareve andej e kendej kufiri.Ky eshte shtei qe krijonrehat e qetesi per popullaten e vet,pleqet duhet ta kene vendin ku te jetojne edhe ato pak dite te mbetura pa halle e derte.Une jom nji qytetare nga Kosova ,por te njejtin shqetesim kemi,e dhimshme e pajustifikueshme ne pleqerin e tyre te heqin te zit e ullirit.Ketu ne Kosove ju kane perveshe hajnise nuk kone kohe per Dome (shtepi pleqesh)sepse nuk kane kohe.E njejta gje rrahen maltretohen pleqet pa piken e fsjit

    Përgjigjiuni
    Pelqej(0) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...