Published On: 24 Prill, 2016

Kreshnik Spahiu i thotë Ramës: Populli voton, “trapi” i Tiranës numëron

 

Aleanca Kuqezi shpalli sot fushatën e saj “ Shtet me duar të pastra”, ndërsa kryetari i saj Kreshnik Spahiu iu përgjigj Kryeministrit Edi Rama për deklaratat e tij ndaj kandidatin republikan në garën presidenciale në SHBA, Donald Trump, që është cilësuar nga kreu i qeverisë si fatkeqësi për Amerikën.

Spahiu i kërkoi falje Trumpit për deklaratat e Ramës dhe e ftoi atë që të investonte në Shqipëri. Duke folur për garën presidenciale, Spahiu tha se të paktën në SHBA bëhet garë dhe votat numërohen.

“Pavarësisht nëse fiton Klinton ose Trump, atje fitojnë qytetarët; pavarësisht se cili është rezultati përfundimtar, atje fiton e drejta e votës. Ndërsa këtu, populli voton dhe “trapi” i Tiranës numëron”, tha Spahiu.
 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
  1. margarit thotë:

    Rama asht trap, por Spahiu asht kryetrap dhe agjent i Saliut dhe i Amerikes.

    Përgjigjiuni
    Pelqej(0) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...