Published On: 10 Shtator, 2016

Kreshnik Spahiu emocionon Dibrën: Në fillim njeri, pastaj politikan (FOTO)

Lideri i Aleancës Kuqezi, Kreshnik Spahiu mbajti një fjalim shumë emocionues dje në mitingun përmbylles te Opozites ne Diber, por këto emocione vijuan edhe pas saj, ne rrugët e qytetit.

Spahiut iu desh të ndalej disa herë rrugës pasi dhjetëra dibranë kërkonin ta takonin dhe të bënin foto.

Por mes shume fotove spikasin dy, ku një i paralizuar kërkon një selfie nga Kreshnik Spahiu.

“Mes qindra fotove rrugëve me dibranë, kjo mu duk më bukura dhe më e ndjera”, shkruan në Facebook lideri i Aleancës Kuqezi. /Opozita.com/

niku1niku2

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...