Published On: 22 Prill, 2017

Kresha ndryshon stil, ky është ndryshimi që ka bërë (Foto)

Këngëtari Mc Kresha dhe Lyrical Son po qëndrojnë në New York, atje ata shkuan ta vizitojnë fotografin Fadil Berisha dhe ndoshta edhe të realizojnë ndonjë set fotografik.
Por, ajo që të bie në sy në imazhin e publikuar nga Fadil Berisha është stili ndryshe i flokëve të Kreshës, shkruan lajmi.net.

Meqë jemi mësuar tash e një kohë ta shohim me një stil të njëjtë, me këtë ndryshim Kresha duket krejtësisht ndryshe.

Pasi që ai kishte rritur flokët, fansat shpeshherë e krahasojnë me komandantin Adem Jashari, për nga ngjashmëria e flokëve, por ndoshta tash do të mësohemi ta shohim Kreshën me këtë stil.

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...