Published On: 10 Nëntor, 2016

Krasniqi shqiptarët që iu shitën mend amerikanëve në zgjedhje

Kryetari i Këshillit Kombëtar të NISMA për Kosovën, Jakup Krasniqi ka thënë se shqiptarët dinë vetëm t’u shesin mend gjithë botës, madje edhe SHBA’ve. Ai ka kritikuar shqiptarët që dhanë mend në zgjedhjet e Amerikës, shkruan Gazeta Express.

“Siç pamë këto ditë, ne shqiptarët dimë që t’u shesim mend gjithë botës, madje edhe SHBA-ve, sesi dhe kë duhet të zgjedhin, por nuk dimë që ta mësojmë veten tonë, se ku duhet ta kërkojmë zgjedhjen e duhur për kombin tonë.” ka thënë Krasniqi në një shkrim.

A 5
Loading...
 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
  1. hahsim shala says:

    O baca Kup , te Kosoves , ti je burr i mire per me honger makarona , por per politik ti merr vesh sa magari ne matematik

    o Kupo lexo mesoj ato qka duhet e mos u merr me pallavra se i ke bo do vjete e mbushu pak mend se don me deke me njepare mend , por te ka ri shi ne kallamoq ty edhe ngo qaty muzik me karadyzen ne shpi e mos na rrej .

    Përgjigjiuni
    Pelqej(1) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...