Published On: 28 Prill, 2016

Krasniqi pas largimeve në Drenas: Nisma atje do të jetë edhe më e fortë

Këtë të enjte ka dhënë dorëheqje nga Dega e Nismas për Kosovën, kryetari i deritanishëm Izet Ibrahimi dhe anëtarët e Këshillit Iniciues, njofton Klan Kosova.

Në lidhje me këtë largim për klankosova.tv ka folur Kryetari i Këshillit Kombëtar të kësaj partie, Jakup Krasniqi, i cili ato i ka cilësuar si zgjedhje personale të këtyre individëve.

“Zërat se Dega e Nisma në Drenas është shuar nuk kanë të bëjnë me realitetin, është e vërtet se janë larguar disa individë, kanë bërë mirë që janë larguar madje”.

“Nisma në Drenas pas këtyre largimeve do të jetë edhe më e fortë dhe e organizuar”, ka thënë Krasniqi.

Ai ka pohuar se për gjendjen e saktë të kësaj dege opinioni publik do të njoftohet brenda ditëve të ardhshme.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...