Published On: 10 Janar, 2016

Krasniqi flet pas fitores së madhe

Pas fitores së madhe mbrëmë ndaj boksierit turk, Cagri Ermis, Haxhi Krasniqi ka folur për tifozët e tij.

Në një postim të tijin në rrjetin social ‘Instagram’, Haxhi Krasniqi i ka falënderuar të gjithë për mbështetjen e madhe.

Gjithashtu boksieri nga Juniku ka shkruar se i gëzohet dueleve të radhës në kategorinë super të mesme.

“Pas pak orëve pushim, dëshiroj të ndaj sërish pak kohë me ju dhe të falënderoj të gjithë ata që nuk u ndalën të besojnë në mua dhe kaluan së bashku me mua edhe kohën jo shumë të lehtë”.

“Tani vazhdon rruga përpjetë dhe gëzohem shumë për duelet e radhës në kategorinë super të mesme, shkroi boksieri kosovar me nënshtetësi gjermane.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...