Published On: 31 Gusht, 2017

Kotzias-Ahmeti: U pajtuam bashkarisht për të ardhmen

  • Lideri i BDI-së Ali Ahmeti sot ka realizuar takim me shefin e diplomacisë greke Nikos Koxias.

“Mbase, nga të gjitha takimet me autoritetet greke ndër vite, ky i sotmi me Ministrin e Jashtëm Grek Koxias më la përshtypje shpresëdhënëse. Z. Koxias është një mik dhe kontribues për një rajon të paqtë dhe tërësisht të integruar në strukturat euroatlantike. Bisedova shumë hapur me të për të kaluarën, të sotmen dhe “, ka shkruar Ahmeti në Facebook.

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...