Published On: 19 Shkurt, 2016

Kosovës i “ndërrohet” flamuri (Foto)

“Dua t’ia paraqes Kuvendit këtë flamur si propozim për ndërrimin e flamurit te tanishëm”, ka shkruar Salihu.

“P.S besoj qe bota do na njeh më mirë se cili shtet jemi”.

Salihu për portalin Koha.net ka thënë se për të krijuar këtë flamur i janë dashur 3 deri në 4 orë.

 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
  1. Lulzim Ramadani thotë:

    Është ideja shumë mir për shkaku se Flamuri i tashëm nuk ka karakter shtetëror as diçka Kombëtare speciale ai flamur i fyen shqiptart me shumë orientime Kosova ka at harta por i takon më shumë për shkaku se ka rrënjët e Dardanisë Ilirisë kështu çë pushteti i Kosovës mund të nderojnë dhe emrin si Kosovë të vendojn.emrin Orgjinal.DARDANIA. pra ju lus të mbetet Flamuri.Dr.Ibrahim Rugovës.

    Përgjigjiuni
    Pelqej(1) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...