Published On: 12 Qershor, 2016

Kosovën po e hajnë azemët, xhavitët, hashimët… këta po e hajnë edhe luftën – Video

Burri që rrëfehet përvajshëm, se si “u hongër lufta”… Veterani i Luftës, Ekrem Jashari dhe të vërtetat që do të trondisin rëndë çdo shqiptar, veçanërisht ish-pjesëtarët e UÇK-së.

 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
  1. Bruxeli thotë:

    O keta vetem se e ktyet e vet se kosoves asgje nuk munden me i bere. Nuk kan mundur ta han as bizantet osmanet e as sllavet.Por kerkohet nga mbarshqiptaret qe hajnat sa ma shpejt te mbyllen ati ku e meritojn.

    Përgjigjiuni
    Pelqej(1) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...