Published On: 23 Korrik, 2016

Kosovarja Armela Segashi vdiq në sulmin në Munich

Armela Segashi ka vdekur gjatë sulmit në qendrën “Olympia” në Munich.

Këtë informacion e ka bërë të ditur vëllai i saj, Arbnor Segashi, i cili mbrëmë ka kërkuar ndihmë dhe informacion për motrën e tij, transmeton Koha.net.

Dyshohet edhe për një viktimë tjetër shqiptare, por ende nuk kanë dalë zyrtarisht informacionet nga autoritetet gjermane se kush janë 9 viktimat e terrorit të djeshëm në Munich.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...