Published On: 19 Mars, 2016

Kosovari që ngjan me Princin Çarls (Foto)

Ku je o Princi Çarls? Kështu i drejtohen djaloshit 20-vjeçar, Rrustem Bela, të cilin moshatarët e tij më tepër e njohim me emrin e dytë “artistik”.

Rrustemi nga Kaçaniku ngjan shumë me Princin Kornuellit, përcjell “Zeri.info”.

Fotografia e të riut është shpërndarë në internet dhe ka marrë komente të shumta.

Ngjashmërinë e Rrustemit me Çarlsin e ka zbuluar aktori e disenjatori i shquar turk Engin Uzun nga Stambolli. Gjatë vizitës në vendlindjen e të parëve të tij, me syrin e artistit ai e “zuri” Rrustën dhe i bëri disa fotografi.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...