Published On: 20 Prill, 2016

Kosova prin në rajon me numrin më të madh të policeve femra

Përmes stories së emisionit Ora 7 në Klan Kosova, do të mund të kuptoni se si bëhet rekrutimi i policëve në Kosovë dhe se nga çka varet hapja e konkursit për pranimin e gjeneratave të reja.

Vlen të theksohet se Policia e Kosovës prin në rajon me numrin e pjesëtareve femra.

Për më shumë ndiqeni storien në videon e mëposhtme:

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...