Published On: 3 Prill, 2016

Kosova në zi: Më 8 prill, hajduti Prishtinës kurorëzohet “Mbret”

Me pikëllim të thellë njoftojmë se 8 Prilli do jetë ditë zije për Kosovën. Në këtë ditë do të kurorëzohet hajduti i Prishtinës dhe i gjithë Kosovës “Mbret”, dhe me këtë shuhen shpresat e shqiptarëve në Kosovë.

 
Displaying 2 Comments
Have Your Say
  1. Gabim e keni ju qe shkruni qyfte thotë:

    Se pari HASHIM THAQI eshte zgedhur me vota te qytetareve te republikes se Kosoces. Pik

    Përgjigjiuni
    Pelqej(1) Nuk Pelqej(1)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...