Published On: 6 Tetor, 2016

Kosova mund ta lë papunë trajnerin kroat

Kosova dhe Kroacia do të takohen sonte në kuadër të kualifikimeve për botërorin e futbollit Rusia 2018.

Mediat kroate kanë raportuar sot se trajneri Ante Cacic do të shkarkohet nëse nuk arrin të triumfojë kundër Kosovës.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...