Published On: 18 Korrik, 2016

Kosova mposhtet nga Britania e Madhe në Kampionatin Evropian

Kosova U20 është mposhtur nga Britania e Madhe në basketboll me rezultat 72:58

Kombëtarja e Kosovës në basketboll U20 është mposhtur nga Britania e Madhe me rezultat 72:58 në Kampionatin Evropian që po mbahet në Greqi.

Britanikët kanë qenë skuadër më e mirë, duke fituar me 14 pikë diferencë, ndërsa te Kosova më të dalluarit ishin Gashi me 14 dhe Shehu me 13 pikë. /Express/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...