Published On: 14 Gusht, 2016

Kosova gati për pritjen e Joe Biden (Video)

KOsova ka filluar përgatitjet intensive për vizitën e zëvendëspresidentit amerikan Joe Biden, i cili pritët të vizitoj Kosovën me 17 Gushtë, e vizitën e tij po konsiderohet si historike nga krerët shtetëror.

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, vizitën e Biden e sheh si moment të mirë për paqen dhe stabilitetin rajonal.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...