Published On: 5 Shtator, 2016

Kosova e katërta, lë pas Turqinë dhe Ukrainën. Kjo është renditja në Grupin I (Foto)

Kosova renditet në pozitën e katërt pas pikës që mori ndaj Finlandës

Kosova ka debutuar me barazim në kualifikueset për Kampionatin Botëror ‘Rusia 2018’. Ekipi i Albert Bunjakit barazoi 1:1 si mysafirë i Finlandës. Golin historik për Kosovën e shënoi Valon Berisha në fillim të pjesës së dytë. /Express/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...