Published On: 9 Maj, 2016

Konteksti pronësor fut në “bela” dy vëllezër në Gjakovë!

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar një person në Gjakovë, i cili pas një mosmarrëveshje rreth kontekstit pronësor ka kanosur me armë vëllanë e tij.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull pasi i njëjti pas një mosmarrëveshje rreth një kontesti pronësor , ka kanosur me armë zjarri vëllanë e tij viktimën mashkull. Njësiti policor nga i dyshuari ka konfiskuar një arme automatike “AK-47” me një karikator dhe 24 fishek te cal 7.62 mm”, thuhet në raport.

 Me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...