Published On: 18 Janar, 2016

Konfsikohen arsenal armësh të vjetra, të rejat trafikohen? (Foto)

  • Këto janë armët Policia e Kosovës i ka konfiskuar në Golesh dhe Koroman.

Nga aksioni i policisë tre persona janë arrestuar, raporton Gazeta Express.

Amët i ka paraqitur sot Policia e Kosovës përmes një konference për media.

Policia ka bërë të ditur se aksioni është duke vazhduar.

Gazet Express merr vesh se armët janë të vjetra, por ato janë marrë nga një familje me qëllim te funksionalizimit të tyre.

Por, të rejat trafikohen a po?

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...