Published On: 22 Shkurt, 2016

Konfiskohet drogë e fshehur në lodra fëmijësh

Policia në Kili, ka konfiskuar drogë të fshehur në një kuti me ngjyra dhe lodra, që ngjajnë me personazhet e filmit ‘Dispicable Me’.

Kjo drogë, që besohet se është përpunuar në Norvegji, është formësuar si ‘Minionët’.

Sipas raportit, janë 100 tableta të vogla në këtë formë, që janë bërë gati për tu shitur.

Për këtë drogë të tipit ‘ekstazë’ janë arrestuar një kilian dhe një argjentinas. /Telegrafi

 

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...