Published On: 28 Mars, 2016

Konfirmohet plagosja në Podujevë, policia po e heton rastin

Rastin e plagosjes së një personi në Podujevë e ka konfirmuar zëdhënësja e Policisë së Kosovës për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti.

Ajo ka thënë për Indeksonline se janë duke i hetuar shkaqet dhe rrethanat që kanë ardhur deri te plagosja.

“Rreth orës 13:15 në rrugën ‘Zahir Pajaziti’ kemi marr informacion për të shtëna me armë zjarri dhe kemi dal në vendin e ngjarjes, ku kemi kuptuar se bëhet fjalë për një plagosje me ç’rast është plagosur një person. Jemi duke punuar në rishikimin dhe sqarimin e gjitha rrethanave që kanë të bëjnë me rastin”, ka thënë Ahmeti.

Plagoset një person me armë zjarri në Podujevë

Një person është plagosur me armë zjarri në qytetin e Podujevës, afër ish-terminalit doganor, sot rreth orës 13 e 30. Personi i plagosur është dërguar me ndihmë të shpejt në Qendrën Klinike Universitare për trajtim raporton Indeksonline. Arsyet e plagosjes ende nuk dihen.

Indeksonline do t’iu sjell informacione së shpejti për këtë incident./Indeksonline/

Image
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...