Published On: 31 Maj, 2017

Konfirmohet: Limaj flet në hapje të tubimit të sotëm në Prishtinë

Kreu i NISMA-s, Fatmir Limaj pritet t’i bashkohet fushatës zgjedhore të koalicionit PDK-AAK-Nisma, që nis sot në ora 15:00. Madje, Limaj do të mbaj edhe fjalim në sheshin “Skenderbeu” në Prishtinë.

“Po, kryetari Limaj do të flet para simpatizantëve tanë”, ka thënë shkurt për “Indeksonline”, Endrit Shala nga Nisma për Kosovën.

Kuvendi i Gjilanit miratoi emrimin e rrugës: "Mërgimtarët e Gjilanit" në shenjë nderimi e falënderimi për kontributin e juaj për Lirinë, Pavarësin dhe Republikën! #Mirësevini n'shpi!
A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...