Published On: 12 Maj, 2016

Konfirmohet aksioni i policisë: Ja sa lokacione u bastisën dhe për çka!

Policia e Kosovës e ka konfirmuar atë që pak më herët raportoi Gazeta Blic se njësia elite e Policisë së Kosovës- Rosu ka bastisur disa lokacione në Graçanicë dhe në disa vende, nën dyshimin për krim të organizuar.

 Në përgjigjen që Policia e Kosovës i ka dhënë Gazetës Blic, thuhet se ky operacion policor ndërlidhet me autokrimet, ku dyshohet për vjedhje, falsifikim të dokumentacioneve dhe veturave.

Deklarata e plotë e Policisë e dhënë për Gazetën Blic:

Mund të ju konfirmojmë se sot Policia e Kosovës me njësitet e saj relevante ka realizuar një operacion policor në dy lokacione të Rajonit të Prishtinës.

Ky operacion policor ndërlidhet me autokrimet, ku dyshohet për vjedhje, falsifikim të dokumentacioneve dhe veturave.

Mund të ju konfirmojmë se sot Policia e Kosovës me njësitet e saj relevante ka realizuar një operacion policor në dy lokacione të Rajonit të Prishtinës.

Ky operacion policor ndërlidhet me autokrimet, ku dyshohet pë vjedhje, falsifikim të dokumentacioneve dhe veturave.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...