Published On: 6 Tetor, 2016

Konferencë misterioze e Thaçit me gazetarë

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, do të mbajë të premten një konferencë me gazetarë.

Lajmin e ka bërë të ditur Departamenti i Informacionit dhe Komunikimit me Publikun i Presidencës, nëpërmjet një njoftimi.

Megjithatë, në njoftim nuk jepet arsyeja e kësaj konference të thirrur nga i pari i shtetit.

Konferenca misterioze është paraparë të mbahet në orën 11:30, në Kabinetin e Presidentit.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...