Published On: 27 Dhjetor, 2015

Konami publikoi versionin falas të PES 2016 vetëm për konsolat PS3 dhe PS4

Përshkruhet si një version fillestar i lojës profesionale të futbollit. Mund të përzgjidhni mes 7 ekipeve: Bayern Munich, Juventus, Roma, Brazil dhe Francë. Ka mbërritur version falas i lojës së famshme futbollistike PES 2016.

Versioni falas i PES 2016 ofron mbështetje për të ndeshjet online dhe do të vijojë të mbështetet edhe në të ardhmen.

PES 2016 u publikua nga Konami më 15 Shtator në PS3, PS4, Xbox 560, Xbox One dhe PC. Versioni falas i video lojës vlen vetëm për konsolat PlayStation. (Gameworld Albania)

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...