Published On: 16 Shkurt, 2016

Komunistat e Vetëvendosjes heqin fotografinë e Rugovës

  • Sot u largua fotografia e presidentit Ibrahim Rugovës nga sheshi “Zahir Pajaziti”, ku ka qëndruar për shumë vite.

Posteri me fotografinë e Rugovës  u largua me vendim të Qeverisë me qëllim për t’u zevëndësuar nga një e re, njofton Klan Kosova.

Por rivendosjen e fotografisë së Rugovës nuk është duke e lejuar pushteti lokal.

 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
  1. FADIL thotë:

    JU LUMTË SHQIPOVE DHE SHQIPONJAVE TË VV !

    Përgjigjiuni
    Pelqej(0) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...