Published On: 23 Qershor, 2016

Kombëtarja vjen sot në Tiranë, do priten si heronj

Tashmë që Kombëtarja e Shqipërisë u eliminua zyrtarisht nga Euro 2016, në Shqipëri kanë nisur përgatitjet për pritjen madhështore të lojtarëve. Mësohet se Kombëtarja do të vijë sot në aeroportin e Rinasit dhe eventi do të nisë në orën 17:00.

Axhenda:

Pritja do të nisë në Rinas, ku një autobus i hapur do të presë kuqezinjtë, ashtu si të ishte ekip kampion.

Do të bëhet bllokimi i rrugëve nga Aeroporti i Rinasit deri në sheshin “Nënë Tereza”.

Dekor madhështor nga organizuesit nga aeroporti deri në Tiranë Do të ketë njerëz rrugëve që do të dalin në mbështetje të kuqezinjve.

Do të jepen çmime dhe vlerësime për stafin dhe lojtarët kuqezinj nga drejtues të shtetit tonë.

Pritja do të bëhet në “Tirana Fan Zone”

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...