Published On: 6 Qershor, 2016

Kombëtarja mbërrin në Francë, kjo është mirëseardhja që merr nga UEFA (Foto)

Kombëtarja e Shqipërisë tashmë ka mbërritur në Francë, ku do të zhvillohet kampionati evropian.

Katër ditë para startit të evropianit, kombëtarja ka mbërritur në Francë, dhe ka pranuar mirseardhje nga UEFA nëpërmjet faqes zyrtare.

“Shqipëri, mirësevjen në #EURO2016”, thuhej në faqen zyrtare të UEFA-s.

Evropiani për Shqipërinë fillon më 11 qershor, ndaj Zvicrës së shqiptarëve. /Gazeta Blic/

13413065_1146740735378771_8431314697548297527_n

13412988_1146740782045433_2486044963245724850_n

13335760_1146740815378763_2860469607380856752_n

13342995_1146740788712099_2020511820855943286_n

13332957_1146740742045437_4778419964098522802_n

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...