Published On: 15 Shkurt, 2016

Komandanti i ushtrisë amerikane për Evropë, Ben Hodges viziton Kosovën

Komandanti i Komandës së Ushtrisë Amerikane për Evropë, gjenerallejtënant Ben Hodges  nesër do ta vizitojë Kosovën.

Gjatë qëndrimit në Kosovë ai do të zhvillojë një takim me ministrine e FSK-së Haki Demolli dhe Komandantin e FSK-së, gjenerallejtënant Rrahman Rama, transmeton Klan Kosova

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...