Published On: 8 Maj, 2016

Komandanti Ekrem Rexha – Drini, është vrarë për ta mbuluar tradhtinë ndaj Mujë Krasniqit nga ”SHTABI I PULAVE”

Naim Miftari

Komandanti i UÇK-së, Ekrem Rexha – Drini, është vrarë për ta mbuluar konspiracionin, tradhtinë dhe priten që iu bë Mujë Krasniqit nga ana e ”SHTABIT TË PULAVE TË PJEKURA -SHTP’,’ të Tiranës të cilët edhe kishin dhënë urdher për vrasjen e Drinit për ti dhënë tradhtisë kahje dhe kuptim SHP, Veselat, Thaçat, Gecat, Qadrakat, .. përveç që e vranq Komandant Drinin (Ekrem Rexhen) edhe tradhtar (shifra viski 25) e shpallën për ta mbuluar tradhtinë e madhe të tyre (Shtabi i Rognerit) që ia bëri njësisë ushtarake të Muj Krasniqit.

 

LEXONI edhe:

http://www.shqiptari.eu/eshte-vrare-krasniqi-i-gabuar/

http://www.shqiptari.eu/me-9-maj-zbarkojne-ferexhete-shamite-ne-shkup/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...