Published On: 17 Maj, 2017

Komandant Hoxha ka një porosi për Zoran Zaevin. Ja çka thotë!

Ish Komandant Hoxha, Xhezair Shaqiri, e ka komentuar marrjen e mandatit nga lideri i LSDM-së, Zoran Zaev, përcjell TetovaSot. Ai në rrjetin e tij social të facebook-ut ka theksuar se stabiliteti i Maqedonisë varet edhe nga Tanusha.

“Mandatari i ri Zoran Zaev shpresojmë se nuk e harron faktin se Tanusha u sulmua e para në vitin 2007 nga pushtetarët kriminel të VMRO-së dhe qe 10 vite e gjysmë u vetmbrojt nga kriminelët qeveritar të VMRO-së.

Rosen Center
Stabiliteti i Maqedonisë varet edhe nga Tanusha. Ta shohim në ditët në vijim qeverinë e re të Maqedonisë se a do të parasheh bisedimet me Tanushën.”, shkruan Shaqiri./TetovaSot/

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...