Published On: 27 Qershor, 2016

Komandant Baruti: Rasti terrorist në Kumanovë po heshtet. Po ishte e kundërta do burgoseshin 300 djem shqiptar

Xhem Llamari,  i njohur si komandant Baruti ka reaguar ashpër ndaj sulmi mizor dhe barbar të maqedonasve ndaj familjes shqiptare nga Kumanova, njofton agjencia e lajmeve INA.

“Rasti Terroristë që ndodhi dje me familjen Aliu në Kumanovë, u mbyll. Tre sulmuesit janë lan të lirë (Gjoja detyrim paraqitje).

-Oh, po të ndodhte e kundërta”Sulmuesit Shqiptar, Viktima çergar sllav”, o pasha një Zot sot e gjithë Kumanova do të bastisej, do ishin arrestuar mbi 300 djem, por hiç çudi nuk është të pësonte dikush nga Policia “Samo odbrana be”.

-O Xhelal Bajrami a u zgjodhe Prokurorë..? Apo ti ulën veshët sikur me 2 Maj 2012, kur Jankurrvica dhe Mihajlkovi t’kishin nxan robë.

.-O na kan marr erë n’qafë mjeri Shqiptarët e mjerë. Hajt shkoni në Eu dhe Nato se Britania jau ka shlu venin”, është shprehur ai. (INA)

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...