Published On: 30 Korrik, 2016

Kolona të gjata në Merdare dhe te Dheu i Bardhë

Pikat kufitare në Merdare dhe te Dheu i Bardhë janë shumë të ngarkuara dhe momentalisht janë krijuar kolona të gjata.

Një lexues i Koha.netit ka dërguar një foto nga pika kufitare Dheu i Bardhë, ndërsa ka thënë se është një radhë e pritjesh të gjata.

Kurse një lexues tjetër ka thënë se në pikën kufitare në Merdare është krijuar gjithashtu kolonë kilometrash, gjë e cila ka shkaktuar një lodhje shumë të madhe te qytetarët.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...