Published On: 4 Shkurt, 2016

Koci-Dedës: Thaçi s’ka përkrahje vetëm nga dajët dhe tezet e tua!

Anëtari i kryesisë së PDK-së, Gani Koci, ka ironizuar keq me deputetin e Vetëvendosjes, Ilir Deda. Përmes një postimi në llogarinë e tij në Facebook, Koci ka komentuar deklaratën e Dedës, i cili ka thënë se Hashim Thaçi se ka përkrahjen e ndërkombëtarëve për t’u zgjedhur president, duke i thënë se nuk e ka vetëm përkrahjen e dajëve dhe tezeve të Ilir Dedës, duke aluduar në kombësinë e tyre joshqiptare.

“Ilir Deda me duket se paska deklaru se z. Hashim Thaçi nuk e ka përkrahjen e ndërkombëtarëve për t’u zgjedhur President! Presidentin nuk e zgjedhin ndërkombëtaret! Unë i them Ilir Dedës se z. Hashim Thaçi nuk e ka përkrahjen, veç të dajëve e të tezeve të tij dhe sojit e sorollopit si Iliri!”, ka shkruar Koci. /Indeksonline/

 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
  1. samiu thotë:

    Per sojin dhe sorollopin e Kocit nuk ka nevoje te flase askush, sepse ai flet vete me fjalorin e tij prej karrocieri ( kerkoj falje nga karrocieret, sepse ata kane moral dhe dinitet). Mos e vet, se tregon vete, thote populli. Kjo eshte gjuha e tij, kjo eshte kultura e tij, ky eshte niveli tmerrues i tij.

    Përgjigjiuni
    Pelqej(3) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...