Published On: 30 Gusht, 2016

Koalicioni me Ilir Metën! Ja çfarë thotë Edi Rama nga Facebook

Kreu i PS-së dhe qeverisë, Edi Rama gjatë bashkëbisedimit me qytetarët në Facebook, ka komentuar edhe koalicionin me LSI, duke thënë se duhet parë në dy aspekte.

Sipas kryeministrit, koalicioni duhet parë në funksionon të funksionimit, ku ka probleme, por edhe na duhet për reformat afatgjata.

Kryeministri nuk ka harruar të flasë edhe për aleatin tjetër. “Gjithashtu kemi edhe PDIU qe është komponent i rëndësishëm i koalicionit”, tha Rama.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...