Published On: 17 Janar, 2016

Klopp: Në derbi vlen vetëm fitorja dhe jo rastet

  • Liverpooli ka humbur në shtëpi me rezultat 0-1 kundër Manchester Unitedit.

Trajneri i Reds dha se ekipi i tij kishte shanse, por në fund nuk morën asgjë.

“Humbja është diçka e keqe, posaçërisht në derbi, pasi derbi është një ndeshje e cila duhet të fitohet”.

“Është shumë frustuese. Ne kishim më shumë shanse dhe nuk fund nuk morëm asgjë”

“Nuk kemi luajtur keq, por për të qenë i kënaqur duhet rezultate. Firmino përsëri bëri një ndeshje të mirë. Ai më të vërtetë është një sulmues i mirë”, ka thënë Klopp pas ndeshjes.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...