Published On: 15 Janar, 2016

Klopp: I dua derbit, ma sillni Unitedin

  • Bosi i Liverpoolit, Jurgen Klopp, thotë se atij i pëlqejnë shumë ndeshjet derbi dhe mirëpret edhe derbin tjetër ndaj Unitedit.

Liverpooli ka shkëlqyer ndaj skuadrave të mëdha dhe ndaj të gjithave ka siguruar pikë, teksa tekniku gjerman tash thotë se mezi pret ndeshjen ndaj Unitedit.

“I dua derbit. Eshtë kripa në supë. Janë gjërat më të mira në futboll”.

“E diela është me rëndësi për tabelën sepse ne mund të afrohemi. Të dyja ekipet kanë nevojë për pikë”, potencoi Klopp.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...