Published On: 15 Maj, 2016

“Klement Balili vitin e kaluar shoqëroi Edi Ramën në Rodos”

Ish-kryeministri Sali Berisha, ka sjellë të tjera fakte në lidhje me Dosjen “Balili”, ku nëpërmjet profilit të tij në Facebook ai informon ato çka i sjell qytetari dixhital.

Ja statusi i ish-kryeministrit Berisha në Facebook:

“Qytetari dixhital informon:

Klement Balili ne fund te vitit te kaluar shoqeroi Edi Ramen ne Rodos tek nje grup sarandiotesh qe sipas tij jane boset droges ne zone dhe kane nje seri lokalesh! sb

“Mirmbrema zoti Berisha.Klement Balili qe esht shpallur si Eskobar i Ballkanit esht personi qe e coi Ramen para disa kohesh dhjetorin qe kakoi ne Rodho atehere qe u takua me baronet e droges.Rama ishte ne Sarand dhe iku per gjith naten ne Rodo e coi Keli tek kto persona qe kan lidhje te forta se jan Sarandjot dhe kan klube ne Rodo.

Kjo foto zoti berisha esht bere ne kohen qe Rama vajti nga saranda ne Rodo.Kto jan bosat e droges qe kan gjith clubet e Rodosit dhe jan miqt e Rames.Pronari i lokalit ne rrodho Faliraqi esht shqiptar sarandjot aty kercet droga…

Ka dhe nja 15 lokale atje ne Faliraqi Ne clubet e tyre behet nami ne drog jan nga Saranda Sikurse Keli qe punon Hotelin qe quhet Santa kuaranta.Keli esht Klementi esht nga Saranda. Personi quhet Kozma Kote”.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...