Published On: 28 Janar, 2016

Klauzolat interesante të kontratës së Tevezit

  • Mediat argjentinase kanë zbuluar disa klauzola interesante në kontratën e Carlos Tevez.

 

Nënshkrimi i Carlos Tevez me Boca Juniorsin është bërë pas një marrëveshje mjaft të zgjeruar mes lojtarit dhe klubit.

Sipas disa klauzolave në kontratë, ‘El Apache’ duhet të eliminojë aktivitete të caktuara që ndikojnë në gjendjen e tij fizike, duke përfshirë këtu shkuarjen në shtëpitë e lojërave të fatit, përcjellë “Lajmi.net”.

Mediat argjentinase dyshojnë që në klauzolën e “ruajtjes së gjendjes fizike” të Tevez, mund të përfshihet edhe mos-kryerja e marrëdhënieve seksuale në prag të ndeshjeve

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...