Published On: 10 Qershor, 2016

Kjo video po thyen rekordet. Gruaja fyta-fyt me burrin, i cili don t’ia rrëmbejë vajzën

Kjo video në dukje normale e një personi që po bën pazar në një supermarket, ka bërë xhiron e botës dhe jo për këtë arsye, por sepse burri që duket në këto imazhe tenton të rrëmbejë një vajzë 13 vjeçare.

Por nëna e vajzës e lufton deri në momentin e fundit për të shpëtuar të bijën nga duart e rrëmbyesit, i cili i merr zvarrë të dyja në minikorridoret e marketit.

Ngjarja ka ndodhur në Florida të Shteteve të Bashkuara të Amerikës teksa pamjet e  marra nga kamerat e sigurisë janë publikuar nga policia e qytetit.

30-vjeçari, autori i kësaj tentative Craig Bonello, tentoi të largohej pas dështimit, por u kap nga autoritetet policore në parkingun e dyqanit, transmeton OraNews.

Video ka marrë 1.5 milion shikime dhe është shpërndarë 24 mijë herë.

Bonello përballet me akuzën e abuzimit dhe tentativë rrëmbimi.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...