Published On: 25 Janar, 2016

Kjo selfie i kushtoi jetën këtij zhytësi…

Në Indi ka një numër të madh vdekjesh, tek personat që bëjnë selfie në vendet dhe në pozicionet më të rrezikshme. Si në këtë foto, ku zhytesi besoi se mund të dilte në fotografi para një peshkaqeni, por…

selfi

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...