Published On: 19 Maj, 2016

Kjo seksbombë është asistente e një ministri shqiptar (Foto)

Ata që punojnë në ministrinë e Punës dhe Mirëqenies Sociale, merren kryesisht me një kategori të shoqërisë që i takojnë shtresës më të varfër. Nëpër dyert e këtij institucioni shihen pensionistë, njerëz me asistencë sociale dhe hallexhinj, që kërkojnë ndihmën e shtetit

Shkojnë t’i takojnë zyrtarë për t’ua qarë hallin atyre me shpresën se do mund të përfitojnë një asistencë nga kjo ministri, që është e dedikuar ekskluzivisht për ta. Edhe nëse këtë ndihmë nuk e sigurojnë, mund të jenë me fat ata, që kanë rastin ta takojnë, Mimoza Halitin, asistente në këtë ministri, atë të Punës dhe Mirëqenies Sociale të Kosovës. Mjafton t’i shihni fotot e saj që poston në Facebook, për ta kuptuar, raporton Magazina.al.

Zyrtarja e ministrisë që drejtohet nga Arban Abrashi i LDK-së, duket mjaft joshëse në fotot që ajo publikon për afër 3 mijë ndjekësit e saj në Facebook. Asistentja e Ministrisë së punës dhe Mirëqenies Sociale, kujdeset shumë për “mirëqenien” e saj gjë që dëshmohet nga fotot që ajo ka.

(Klikoni mbi foto epr t’i zmadhuar)

Mimoza Halitin, asistente e misnitrit kosovarMimoza Halitin, asistente e misnitrit kosovar2Mimoza Halitin, asistente e misnitrit kosovar3Mimoza Halitin, asistente e misnitrit kosovar4Mimoza Halitin, asistente e misnitrit kosovar5

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...