Published On: 18 Janar, 2016

Kjo seks bomba është motra e Genta Ismajlit (Foto)

Genta Ismajli është shumë atraktive në skenë, dhe ka shumë hite të cilat dëgjohen dhe pëlqehen.

Atë jemi mësuar ta shohim duke bërë shou, ndërsa me fotot provokative të cilat i poston ngjallë gjithmonë reagime.

Përveq Gentës po aq reagime ka filluar të ngjallë edhe motra e saj e cila së fundmi ka postuar foto tërheqëse në rrjetin e saj social Instagram, të cilat me gjasë se janë shkëputur nga një revistë e huaj e cila mban emrin ‘Melbourne Chicago magazine’.

Ajo quhet Mani ndërsa ushtron profesionin si modele.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...