Published On: 7 Tetor, 2016

Kjo po cilësohet si xhaketa më e mirë për këtë vjeshtë

Moti i papritur i vjeshtës bën që të mos vishemi aq mirë – pra përfundojmë duke e kaluar ditën në rroba të vitit të kaluar, të cilat edhe mund të jenë vjetruar.

Por, këtë problem mund ta zgjidhni vetëm duke e blerë këtë xhaketë e cila po vlerësohet si më e mira për këtë vjeshtë, transmeton Telegrafi.

Xhaketa është shumë e lehtë, por assesi nuk bën ta paragjykoni nxehtësinë që e sjell. Vetëm sigurohuni ta merrni të madhësisë së duhur: Shpatullat e xhaketës duhet të jenë në linjë të drejt me shpatullat tuaja dhe gjatësia duhet të jetë deri tek maja e ijëve.

 Kjo xhaketë e mahnitshme nga Vince, e shfaqur më lart në yllin e War Dogs, Miles Teller, është ndër më të mirat dhe mban çmimin 495 dollarë.

Për një pamje të mirë vikendi, xhaketën preferohet ta kombinoni me xhinse të zeza. /Telegrafi/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...