Published On: 27 Maj, 2016

Kjo pjatë thith kaloritë e tepërta teksa ju hani (Video)

Tajlanda ka projektuar një pjatë që pretendohet se heq 30 kalori nga çdo vakt.
Ajo quhet “AbsorbPlate” dhe është një përpjekje për të trajtuar problemin e obezitetit në këtë vend.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...