Published On: 13 Prill, 2016

Kjo foto po thyen rrjetin: A e kuptoni pse?

Fotoja e abazhurëve në një dhomë hoteli është kthyer në hit në rrjet brenda pak orësh.

Ajo u postua në Imgur dhe tërhoqi mbi 2.5 milionë vizita shumë shpejt.

E kuptoni pse?

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...