Published On: 17 Mars, 2016

Kjo është vetura zyrtare që u dogj mbrëmë në Gjilan (Foto)

Mbrëmë janë djegur dy vetura zyrtare, njëra në Ferizaj dhe tjetra në Gjilan. Policia ka dal në vendin e ngjarjes bashkë me zjarrfikësit duke lokalizuar zjarrin.

Indeksonline ka siguruar fotografitë e veturës së djegur në Gjilan, në oborrin e Gjykatës Themelore.

Indeksonline ka raportuar mbrëmë për këto dy incidente në dy qytete për zjarrvënie të qëllimshme.

Ndërsa javë më parë është djegur edhe një veturë e LDK-së në parkingun e banesës së sekretarit të kësaj partie, Ismet Beqiri.

Ndërsa viktima të djegies së veturave kanë qenë edhe bashkëshortet e ministrave dhe zëvendësministrave./Indeksonline/

auto_12083841_10154800457018881_1406632132_n1458198744

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...