Published On: 28 Janar, 2016

“Kjo është veshja e gruas sime ‘mos më prek se jam me ato’”

Kjo foto është kthyer në hit në rrjet, që kur u postua në Imgur për herë të parë.

Ajo është parë mbi 2 milionë herë dhe ka shënuar një rekord prej qindra komentesh.

Fotoja tregon një grua amerikane, e cila është në ciklin e menstruacioneve.

I shoqi e ka postuar këtë foto me diçiturën: “Kjo është veshja e gruas sime ‘mos më prek se jam me perioda’”.

imgur

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...