Published On: 5 Janar, 2016

Kjo është rroga e Zidanit te Real Madridi (Foto)

  • Zinedine Zidane do të ketë gjysmën e pagës së Rafa Benitezit pas emërimit në krye të Real MadridiT

Zinedine Zidane tashmë ka nisur punën te Real Madridi, pas shkarkimit të Rafa Benitezit nga posti i trajnerit.

Sipas portalit, fichajes.net, legjenda franceze do të paguhet nga Los Blancos 2.5 milion euro në sezon. Kurse, Benitez kishte dyshimin e kësaj page – 5 milion euro në sezon.

Besoni ose jo, Zidane ka pagën më të vogël sesa shumica e lojtarëve të Realit. Vetëm Cheryshev Jesse, Lucas Vazquez dhe Kiko Casilla e kanë apgën më të vogël sesa Zidane. /Express/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...